Працюємо з:

Дитячий ігровий майданчик та його проект

ПРОЕКТИ МАЙДАНЧИКІВ78600 грн
Ігровий майданчик "Брама" у складі: - ігровий к...
Ігровий майданчик "Брама" у складі: - ігровий комплекс "Брама"- гойдалка-балансир "Трембіта" - гойдалка металева подвійна "Парашутка" - карусель велика "Коловерть" - пісочн..
Ігровий майданчик "Перелаз" New!

102300 грн
Ігровий майданчик "Перелаз" у складіігровий комплекс...
Ігровий майданчик "Перелаз" у складіігровий комплекс "Перелаз"качелі металеві "Вдвох"карусель велика "Коловерть"гойдалка на пружині "Харлей"гойдалка-балансир "Трембита"пісочниця "Лан"лава садо..

136500 грн
Ігровий майданчик "Водограй" у складіігровий комплек...
Ігровий майданчик "Водограй" у складіігровий комплекс "Водограй"гойдалка металева "Вдвох"карусель велика "Коловерть"гойдалка балансир "Трембита"гойдалка на пружині "Харлей"лава садова D-87пісо..
Ігровий майданчик "Скаут" New!

154500 грн
Ігровий майданчик "Скаут" у складі- ігровий комплекс...
Ігровий майданчик "Скаут" у складі- ігровий комплекс "Скаут" -1 шт-гойдалка металева подвійна "Парашутка" - 1шт-гойдалка-балансир "Трембіта" - 2 шт-пісочниця "П'ятко" - 1 шт-сто..
Ігровий майданчик "Фортеця" New!

182700 грн
Ігровий майданчик "Фортеця" у складі:ігровий комплек...
Ігровий майданчик "Фортеця" у складі:ігровий комплекс "Фортеця"гойдалка металева "Вдвох"карусель велика "Коловерть"гойдалка на пружині "Харлей"гойдалка-балансир "Трембита"пісочниця "Лан"лава с..
Ігровий майданчик "Водограй-2" New!

228000 грн
Ігровий майданчик "Водограй-2" у складі: - ігро...
Ігровий майданчик "Водограй-2" у складі: - ігровий комплекс "Брама" - 1 шт- гойдалка-балансир "Трембіта" - 2 шт- гойдалка металева подвійна "Парашутка"  - 2 шт- карусе..
Ігровий майданчик "Посмішка" New!

236400 грн
Дитячий майданчик "Посмішка" складається з:- ігровий...
Дитячий майданчик "Посмішка" складається з:- ігровий комплекс "Посмішка" - 1 шт- гойдалка металева подвійна "Парашутка" - 1 шт- ігровий комплекс "Скаут" - 1 шт- карусель велика ..
Ігровий майданчик "Фортеця" New!

346050 грн
Ігровий майданчик "Гулівер" На новому велетенсь...
Ігровий майданчик "Гулівер" На новому велетенському дитячому ігровому майданчику "Гулівер" від Happyplay є місце для усіх! Іграшковий потяг умовно поділяє майданчик на дві зони: ігрову зо..
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)
ПРОЕКТИ МАЙДАНЧИКІВ

Плануєте облаштувати дитячий ігровий майданчик на прибудинковій території, в дитячому саду, парку? Вам знадобиться проект розміщення всіх конструкцій і елементів. Компанія Happyplay пропонує готові рішення для ігрових майданчиків. Наші фахівці розробили детальний і відмінно продуманий проект дитячого майданчика. Вам залишиться тільки зробити замовлення і дочекатися встановлення обладнання на своїй території.

Чому краще замовити готовий проект дитячого майданчика, а не створювати його з нуля?

1. Готовий проект розроблений з урахуванням всіх вимог і норм ДСТУ. Враховується відстань між елементами майданчика, щоб перебування на кожному атракціоні було безпечним. Важливо передбачити всілякі небезпечні ситуації, які можуть виникнути, наприклад, якщо гойдалки розмістити близько до гірки. Устаткування встановлюється не тільки на безпечній відстані, а й відповідно до зон.

2. Дитячий ігровий майданчик, проект якого розробили фахівці, грамотно поєднує популярні розваги та спортивне обладнання, щоб діти не тільки грали, але і отримували фізичне навантаження.

3. Дитячі майданчики, проект яких створено нашими фахівцями, розраховані на дітей різного віку. Ми поєднали найпопулярніше обладнання, щоб ні малюкам, ні школярам не було нудно. Базовий проект дитячого майданчика включає пісочницю, гойдалки, карусель, гойдалку-балансир, гірку, перелаз і дві лавочки. На основі базової комплектації будуються інші проекти, в яких з'являється додаткове обладнання: драбинки, містки, гойдалки на пружині, будиночки, спортивні снаряди, такі елементи, як машинки, паровозики, кораблики. Проект доповнюється урнами, щоб ігровий майданчик завжди залишався чистим.

4. Вам не потрібно шукати і купувати обладнання для майданчика у різних постачальників. Дитячий ігровий майданчик, проект якого ви замовляєте у нас, збирається і встановлюється фахівцями Happyplay. Ви економите час на пошук та встановлення конструкції. Замовивши у нас проект, ви отримуєте готовий встановлений дитячий майданчик і насолоджуєтеся результатом.

5. Дитячі майданчики, проект яких ми вам пропонуємо, виглядають цілісно і привабливо. Всі елементи та обладнання ідеально поєднуються один з одним. Самостійно підбираючи обладнання та встановлюючи конструкції по частинам, ви втрачаєте суцільне бачення, тому дитячий ігровий майданчик не виглядає єдиним цілим.

6. Ми можемо розробити індивідуальний проект майданчика на основі готових дитячих майданчиків і ваших уподобань. Включимо в проект обране вами обладнання, додамо до майданчика огорожу, альтанки, розважальні елементи. Ми готові до обговорення і пропозицій.

Дитячий ігровий майданчик та його проект

У Happyplay можна замовити проект спортивного майданчика. Розробимо проект для дитячого або дорослого майданчика. У нас великий вибір спортивних снарядів: турніки, бруси, рукохіди, лавочки для преса, тенісні столи, волейбольні стійки, баскетбольні кільця. Є спортивне обладнання для маленьких спортсменів. Можемо розробити проект спортивного майданчика будь-якої складності і для будь-яких цілей, для дитячого саду, парку або прибудинкової території.

Ми гарантуємо якість не тільки проекту, але і устаткування, яке поставляємо. У виробництві конструкцій використовується деревина твердих порід, вологостійка фанера, високоякісний метал. Конструкції покриваються захисними составами, щоб уберегти метал від корозії, а дерево від впливу вологи. Конструкції не мають гострих кутів, тому травмобезпечні. Всі вироби мають сертифікати якості, безпечні і надійні.

Проконсультуватися з приводу проектів можна за телефонами на сайті. Щоб задати питання про конкретний ігровий майданчик, обговорити індивідуальні проекти, доставку і установку, телефонуйте або пишіть нам повідомлення онлайн. Ми завжди на зв'язку і готові допомогти.