Працюємо з:

Купити для ігри карусель і поглянути каталог Happyplay

КАРУСЕЛІ9000 грн
Карусель  “Карапуз” торгової марки HAPPYPLAY ви...
Карусель  “Карапуз” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ.Карусель являє собою круглу платформу з поручнями для штовхання  навколо централ..

12900 грн
Карусель з колесом «Капітошка» виготовлена відповідн...
Карусель з колесом «Капітошка» виготовлена відповідно з ДСТУ.Карусель являє собою металеву конструкцію з трьома сидіннями навколо центральної вісі. Центральна вісь складається з металевого кол..

14400 грн
Карусель  “Бамбіно” торгової марки HAPPYPLAY ви...
Карусель  “Бамбіно” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ.Карусель являє собою круглу платформу з поперечними сидіннями та поручнями для штовха..
Карусель велика "Коловерть" Скидка!
16200 грн
14700 грн
Карусель велика “Коловерть” торгової марки HAPPYPLAY...
Карусель велика “Коловерть” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ. Карусель являє собою круглу платформу з трьома подвійними сидіннями навколо цент..

16650 грн
Карусель з колесом «Круть-Верть» виготовлена відпові...
Карусель з колесом «Круть-Верть» виготовлена відповідно з ДСТУ.Карусель являє собою металеву конструкцію з чотирма сидіннями навколо центральної вісі. Центральна вісь складається з металевого ..

17500 грн
Карусель  “Крученик” торгової марки HAPPYPLAY в...
Карусель  “Крученик” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО "Цвях" виготовлена відповідно з ДСТУ.Карусель являє собою круглу платформу з колоподібним сидінням навколо центральної ві..
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)
КАРУСЕЛІ

Яке найвеселіше заняття на дитячому майданчику? Звичайно, кружляти на каруселі! Дитячі ігри, карусель - невичерпне джерело радості, захоплених вересків і веселого сміху. Як здорово крутитися і як не хочеться зупинятися. Але карусель для дитячого майданчика - не тільки весела розвага, вона допомагає в психофізичному розвитку дітей:

- тренує вестибулярний апарат;

- покращує координацію рухів;

- дає навантаження на різні групи м'язів;

- вчить дітей концентрувати зусилля, щоб досягти результату;

- вчить дітей дотримуватися основ безпеки на атракціоні (які їм розкажуть батьки).

- сприяє соціалізації.

Дитячі каруселі допомагають малюкам зблизитися, вчать командній роботі. Разом грати веселіше і корисніше. Діти спілкуються, тренуються і розважаються. Карусель на дитячому майданчику необхідна, без неї він втратить частину чарівності і джерело веселощів.

Батьків, які вирішили купити карусель, хвилюють питання міцності і безпеки цього елемента ігрового майданчика. Happyplay карусель каталог містить вироби, які:

1. Виготовлені відповідно до ДСТУ.

2. Зроблені з екологічних і безпечних для здоров'я дітей матеріалів. Для каруселей використовується сосна, сертифікована фанера, високоякісний метал і пластик.

3. Елементи шліфуються, ґрунтуються, покриваються фарбою або іншими покриттями. Дерев'яні елементи абсолютно гладкі, дітки не заженуть занози при дотику до них.

4. Дерев'яні і фанерні елементи мають високоякісне лакофарбове покриття.

5. Елементи конструкції покриваються антикорозійними і вологовідштовхувальними речовинами.

6. Елементи кріплення захищені пластиковими заглушками. Вони виключають випадкове травмування дітей під час користування каруселлю і додатково виконують антивандальну функцію.

7. Карусель для дитячого майданчика Happyplay оснащена поручнями, розробленими спеціально для дитячих ручок. Починаючи ігри, карусель розкручується малюками. Чим вища швидкість, тим важче втриматись. Наші поручні дуже зручні, оскільки товщина розрахована на дитячу руку, малюкам під час гри не буде важко за них триматись.

8. Висота спинок сидінь каруселі розрахована на певний вік користувачів. Крісла зручні і надійно захищають малюків під час катання.

Як вибрати для ігри дитячі каруселі та купити безпечний виріб?

1. Карусель каталог Happyplay містить багато моделей, але обираючи карусель, орієнтуйтеся на вік дітей, які будуть нею користуватися Happyplay пропонує моделі каруселей в залежності від віку. Заходьте на вкладку вподобаної моделі, щоб дізнатися з якого віку її рекомендують використовувати.

2. Вирішіть, на скільки дітей повинна бути розрахована карусель. У Happyplay можна купити карусель, розраховані на 3, 4, 6, 9 місць.

3. Визначтеся, чи потрібна вам монолітна спинка сидінь і монолітна основа каруселі. Якщо купуєте карусель для малюків, бажано віддати перевагу конструкціям з монолітними основами і максимально закритими сидіннями. Якщо дитячі каруселі планується купити для молодших школярів, то обирайте більш відкриті конструкції. Можна віддати перевагу стоячим каруселям. Школярам подобаються стоячі атракціони, вони дарують драйв і адреналін.

4. Виріб повинен мати паспорт, відповідати ДСТУ, мати санітарно-гігієнічні висновки і сертифікат якості.

Компанія Happyplay пропонує карусель каталог з різноманітними моделями, ціна на які повністю відповідає якості виконання конструкції. Ми пропонуємо реальні ціни на високоякісну продукцію, яка буде радувати малюків довгі роки. Щоб отримати додаткову консультацію, зателефонуйте за номерами на сайті або залиште онлайн-повідомлення. Ми будемо раді відповісти на питання, допомогти з вибором і оформити замовлення.