Працюємо з:

Дитячі гойдалки з дерева для дітей каталог Happyplay. Дитячі качелі для багатоквартирного дому

ГОЙДАЛКИ9900 грн
 Гойдалка металева одинарна на ланцюгах «Гайда...
 Гойдалка металева одинарна на ланцюгах «Гайда»        Гойдалка «Гайда» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 р..

10700 грн
Гойдалка металева одинарна «Лідер»Гойдалка «Лідер» ...
Гойдалка металева одинарна «Лідер»Гойдалка «Лідер» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років.Гойдалка складається з 2-х дугоподібних опор з круглої т..

11400 грн
Гойдалка фігурна «Фунтик» Гойдалка «Фунтик» то...
Гойдалка фігурна «Фунтик» Гойдалка «Фунтик» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях»  призначена для дітей від 3 років.Гойдалка складається з 2-х дугоподібних опор з кругло..

12300 грн
Гойдалка дерев’яна одинарна «Мрія» Гойдалка «М...
Гойдалка дерев’яна одинарна «Мрія» Гойдалка «Мрія» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 3 років.Гойдалка складається з 2-х Л-подібних опор з дерев’яно..

12750 грн
Гойдалка металева подвійна на ланцюгах «Ладусі»&nbs...
Гойдалка металева подвійна на ланцюгах «Ладусі» Гойдалка «Ладусі» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років.Гойдалка складається з нижньої рами..

14300 грн
Гойдалка металева «Дует» Гойдалка «Дует» торго...
Гойдалка металева «Дует» Гойдалка «Дует» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років.Гойдалка складається з 2-х дугоподібних опор з круглої труби ..
Гойдалка металева подвійна "Парашутка" Скидка!
15800 грн
14400 грн
Гойдалка металева подвійна «Парашутка» Гойдалка...
Гойдалка металева подвійна «Парашутка» Гойдалка «Парашутка» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3-х до 12-ти років. Гойдалка складається з 2-х ду..

14970 грн
Гойдалка металева «Вдвох» Гойдалка «Вдвох» тор...
Гойдалка металева «Вдвох» Гойдалка «Вдвох» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3 років.Гойдалка складається з 2-х дугоподібних опор з круглої труб..

15600 грн
Гойдалка дерев’яна подвійна «Казка» Гойдалка «К...
Гойдалка дерев’яна подвійна «Казка» Гойдалка «Казка» торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для дітей від 3-х до 12-ти років. Гойдалка складається з 2-х Л-подібни..

28900 грн
  .....
  ..
Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)
ГОЙДАЛКИ

Гойдалки для дітей дарують відчуття польоту. Їх люблять навіть дорослі, що вже говорити про дітей. Погойдавшись хоч раз, дитина закохується в нехитрий атракціон раз і назавжди. Без гойдалок неможливо уявити дитинство. Як було здорово розгойдуватися з друзями, сперечатися, хто вище або швидше, чи просто гойдатися і відчуваючи, як вітер куйовдить волосся. Такі прекрасні спогади будуть і у ваших дітей.

Крім розважальної функції дитячі гойдалки з дерева мають додаткові переваги:

- тренують вестибулярний апарат;

- покращують м'язовий тонус;

- зміцнюють м'язи преса і рук;

- формують правильну поставу;

- розвивають м'язи спини;

- вчать тримати рівновагу.

Компанія Happyplay пропонує вибрати і купити дитячі качелі для дому, дитячих садків, майданчиків біля багатоквартирних будинків, для дачі, зон відпочинку. Якщо вам потрібні дитячі гойдалки, відкрийте каталог Happyplay. В асортименті гойдалки для дітей різного віку, для малюків, школярів і ті, на яких можуть гойдатися діти разом з батьками. Розмір сидінь гойдалок відповідає віковій категорії користувачів. Для самих маленьких сидіння додатково укріплені і захищені поручнями. У нас є дитячі качелі з дахом, щоб ні дощ, ні палюче сонце не заважали веселому проведенню часу. Можна купити гойдалки гойдалки з дерева і металу, точніше зі стійками з металу або дерева, різних розмірів, одномісні, двомісні, двомісні суміщені дугоподібні, багатомісні сімейні гойдалки.

Особливості гойдалок Happyplay:

1. Дитячі качелі відповідають вимогам ДСТУ, мають паспорт, сертифікати якості, санітарно-гігієнічні висновки.

2. Дитячі гойдалки виготовляють з твердих порід деревини, високоякісної вологостійкої фанери, якісного металу.

3. Гойдалки Happyplay міцні та довговічні. У них великий термін експлуатації завдяки використанню високоякісних матеріалів, покриттю антикорозійними і вологостійкими речовинами. Гойдалки з дерева також довговічні, деревина просочується спеціальними речовинами, щоб збільшити строк експлуатаціє виробу. Гойдалки не бояться дощу чи снігу, витримують перепади температур.

4. Фарби та покриття, які використовуються для декору і захисту виробів, мають сертифікати, які підтверджують, що покриття безпечні для дитячого організму.

5. Гойдалки для малюків обладнані захисними поручнями, розрахованими на вік користувача і ширину його ручок.

6. У місцях з'єднання деталей ми встановили пластикові наконечники, що виключають випадкове травмування деталями кріплення.

7. Випадкові травми у вигляді зачіпок і скалок виключені завдяки ретельній шліфовці деревини, яку ми використовуємо для виготовлення сидінь і опор.

8. Ми подбали і про антивандальний захист. Дитячі качелі для багатоквартирного дому чи дитячого майданчику в парку не можливо буде демонтувати чи розібрати, щоб перенести на інше місце. Пластикові наконечники в місцях з'єднання елементів конструкції виключають можливість розбору конструкції неблагонадійними особистостями.

Дитячі качелі для багатоквартирного дому в каталозі Happyplay

Придбавши гойдалки в Happyplay, ви можете бути впевнені в безпеці, надійності і довговічності конструкції. Гойдалки прослужать багато років, радуючи діточок. Клієнтам ми пропонуємо стандартні гойдалки і вироби з додатковим декором. Декоративні елементи кріпляться до опор, не мають гострих кутів, виглядають яскраво і створюють на майданчику казкову атмосферу.

Щоб замовити дитячі гойдалки, відкрийте каталог, оберіть виріб і покладіть його у корзину. Щоб проконсультуватися з питань підбору виробів для дитячого майданчика, уточнити розміри, спосіб і терміни установки, або замовити гойдалки для дітей, телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті. Ви можете відправити онлайн-повідомлення, скориставшись формою на сайті. Звертайтеся, і ми із задоволенням надамо вам пораду, відповімо на питання, допоможемо з вибором і замовленням.