Працюємо з:

Дитячі гірки для дому купити для дітей ціна

ГІРКИ12240 грн
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.Гірка «Малюк» ...
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.Гірка «Малюк» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені з дерев’яного клеєного брусу ..

12900 грн
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.Гірка «Котигор...
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.Гірка «Котигорошко» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені з труби діаметром  ..

14800 грн
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.Гірка «Хвиля» ...
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.Гірка «Хвиля» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені у вигляді дельфіну з водостій..

16830 грн
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.Гірка ...
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.Гірка «Півник» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені у вигляд..

18180 грн
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.Гірка «Сафарі»...
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.Гірка «Сафарі» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені у вигляді верблюда з водості..

20970 грн
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.Гірка «Море» ...
Гірка виготовлена відповідно з ДСТУ.Гірка «Море» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 2-х років. Бічні елементи виготовлені у вигляді дельфіну з водостійк..
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)
ГІРКИ

Гірки - це центр дитячого майданчика. Їх обожнюють малюки і школярі. Діти катаються на них і включають в ігри: спускають м'ячики, машинки, ляльки.

Давайте поговоримо про те, яку користь приносять гірки для дітей:

- дарують позитивні емоції. Діти з неприхованим захопленням катаються на гірках. Біля них завжди шумно і весело.

- покращують координацію рухів;

- тренують вестибулярний апарат;

- сприяють формуванню правильної постави;

- зміцнюють м'язи;

- розвивають фантазію і уяву;

- дитячі гірки для багатоквартирного дому прикрашають дитячий майданчик завдяки яскравому дизайну.

На які види поділяються дитячі гірки для дому?

1. Металеві. Вони довговічні, міцні і стійкі.

2. Дерев'яні. Більш легкі, екологічно безпечні, не нагріваються на сонці.

3. Пластикові гірки для дітей. Компактні, легкі.

4. Комбіновані.

Зважившись дитячі гірки купити, потрібно звертати увагу не тільки на їх вигляд, але і на відповідність віку дитини. Згідно з вимогами ДСТУ, якщо малюкові до 2 років, дитячі гірки, якими він користується, не повинні бути вище 1 метра. Малюкам від 3 років можна дитячі гірки купити, висотою 1,2 метра. Продукція Happyplay відповідає державним стандартам і вимогам. Ви можете вибрати висоту гірки, орієнтуючись на вік дитини, і бути впевненими, така конструкція підійде малюкові.

Батьків, які вибирають дитячі гірки, цікавить ціна і безпека конструкції. Компанія Happyplay гарантує, малюк під час користування гіркою не постраждає:

- гірки, як і сходи, які до них ведуть, обладнані перилами, пристосованими для дитячих ручок. Дитині зручно хапатися за поручні і триматися за них.

- декоративні елементи гірки не мають гострих кутів.

- все кріплення закриті пластиковими наконечниками, тому малюк захищений від випадкового травмування.

Вас напевно хвилює питання, з яких матеріалів зроблені дитячі гірки і чи безпечні ці матеріали для дитини. Продукція Happyplay сертифікована, ми не використовуємо у виробництві шкідливих речовин і матеріалів. Тільки якісні та екологічні матеріали, які пройшли сертифікацію. Ми ретельно шліфуємо, ґрунтуємо і фарбуємо вироби. Фарба, якою покриваються елементи гірки, щоб зробити їх яскравими і захистити від впливу вологи і температур, пройшла сертифікацію і визнана нешкідливою для малюків. Ми не виробляємо дешеві дитячі гірки, ціна виробів не може бути низькою, адже ми використовуємо високоякісні і безпечні матеріали.

В Happyplay можна дитячі гірки купити для дитини будь-якого віку, абсолютно безпечні, якісні і надійні. Всі гірки мають паспорт виробу, санітарно-гігієнічні висновки і сертифікат якості. Вони довговічні і витримують температурні перепади. Гірки для дітей прослужать довго і не втратять експлуатаційних якостей.

У Happyplay великий вибір продукції, і ви зможете підібрати дизайн, який сподобається малюкові. Є гірки традиційного дизайну і з дизайном, що зображує тварин. Вибирайте, і ми встановимо гірку в найкоротші терміни. Незвично прикрашені гірки обов'язково сподобаються малюкам, і діточок на дитячому майданчику додасться. Наші дитячі гірки підходять для дому з вуличним дитячим майданчиком, для дитячих садочків, майданчиків в парках і біля розважальних центрів.

Для замовлення продукції або отримання додаткових консультацій телефонуйте за номерами на сайті. Ви можете задати питання консультантам, використовуючи онлайн-повідомлення. Дамо детальну і швидку відповідь, допоможемо з вибором, розповімо про експлуатаційні характеристики та матеріали, з яких ми виготовляємо гірки.