Працюємо з:

Дитячі ігрові будиночки з дерева для дітей. Обрати дитячі доміки з дерева

ІГРОВІ БУДИНОЧКИ4800 грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик “Пікнік...
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик “Пікнік” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років.Складається з круглого столу та двох різнобарвних сидінь..

6500 грн
 .....
 ..

6700 грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик “Барвін...
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик “Барвінок” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років.Складається з круглого столу та чотирьох різнобарвних ..

7300 грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик з лавоч...
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик з лавочками “Доміно” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років.Складається з овального столу та двох різноб..

8400 грн
 .....
 ..

8700 грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик з стіль...
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик з стільчиками “Поляна” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років.Складається з круглого столу та п’яти стіл..

14200 грн
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик з грибо...
Столик виготовлений відповідно з ДСТУ.Столик з грибочком “Мандри” торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей від 2-х років.Складається з круглого столу та чотирьох різ..

16600 грн
Будиночок  виготовлений відповідно з ДСТУ.Буди...
Будиночок  виготовлений відповідно з ДСТУ.Будиночок " Малятко " торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років.Несучі стовпи будиночк..

20800 грн
Ігровий будиночок  виготовлений відповідно з Д...
Ігровий будиночок  виготовлений відповідно з ДСТУ.Ігровий будиночок "Сонечко" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років.Несучі с..

21900 грн
Ігровий будиночок  виготовлений відповідно з Д...
Ігровий будиночок  виготовлений відповідно з ДСТУ.Ігровий будиночок  "Домовичок" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років..

26400 грн
Ігровий будиночок  виготовлений відповідно з Д...
Ігровий будиночок  виготовлений відповідно з ДСТУ.Ігровий будиночок "Хатка" торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей дошкільного віку від 2-х років.Стінки ігро..
Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)
ІГРОВІ БУДИНОЧКИ

Дитячі ігрові будиночки користуються величезною популярністю у дітвори. Крихітні будиночки відповідають розмірам малюків, і діткам в них затишно. Ігровий будиночок захищає секрети, приховує таємниці і не пускає в дитячий світ дорослих.

Дитячі доміки - основа будь-якої гри. Капелька фантазії, і він стає замком, в якому живуть лицарі і принцеси. Всього секунду, і це не замок, а лікарня, де лікують поранених військових. Набридло грати в лікарню? Можна пограти в супергероїв, тоді ігровий будиночок для дітей перетворюється в секретну штаб-квартиру, де збираються Супермен, Залізна людина і Жінка-кішка.

Завдяки своїй універсальності будиночки для дітей користуються популярністю і у малюків, і у школярів. Вони виконують не тільки розважальну функцію. Будиночки захищають від негоди. Під дахом можна сховатися від дощу, а в спеку від пекучого сонця і не припиняти гру.

Отже, ви вирішили купити дитячий будиночок. Яку модель вибрати? На що звернути увагу?

Вирішіть, чи повинен будиночок мати вікна, двері, підлогу або досить даху і стін. Виріб повинен бути схожим на справжній будинок?

Компанія Happyplay пропонує купити дитячі будиночки з дерева з вікнами, дверима, дахом і стелею. Коли діти грають в будинку, батьки не втрачають контроль над малюками. У стінах є віконця, через які видно, чим зайняті малюки. Ще кращий огляд батькам надають дитячі доміки з дерева з перфорованими стінами. У цих моделей немає дверей і вікон, стіни доходять не до стелі, а до середини конструкції, і мають отвори, через які видно, чим зайняті діти.

Подумайте про комплектацію будиночка лавочками і столиком. Будиночки для дітей нашого виробництва завжди комплектуються лавочками або стільчиками. А чи потрібен в будиночку стіл, вирішувати вам. На стіл зручно покласти іграшки та інші дрібниці, але він займає місце, якого у дитячих будиночках замало. Лавочки (стільчики) можна придбати окремо і поставити поруч з дитячим будиночком. Варіанти столиків дивіться на сайті. Щоб зробити простір біля будиночка цікавіше, можна додатково придбати місток або дерев'яну парасольку.

Визначившись з розмірами і необхідною комплектацією конструкції, можна купувати дитячі будиночки. Але не поспішайте. Конструкції, призначені для дітей, вимагають підвищеної уваги. Вони повинні бути функціональними, привабливими і безпечними.

В Happyplay можна купити дитячі ігрові будиночки з дерева, які будуть безпечними для дітей, тому що наші вироби:

1. Спроектовані і вироблені згідно з вимогами ДСТУ.

2. Для виробництва використовуються екологічні та високоякісні матеріали.

3. Всі матеріали, в тому числі фарби і просочення, сертифіковані.

4. Кріплення конструкції заховані під пластикові заглушки, щоб діти не могли ними травмуватися.

5. Всі кути закруглені, щоб діти не отримали випадкових травм.

6. Дитячі будиночки з дерева мають паспорт, санітарно-гігієнічні висновки, сертифікат якості.

Дитячі доміки Happyplay міцні та довговічні. Металеві елементи покриті антикорозійною фарбою, дерев'яні - водовідштовхувальним покриттям. У виробництві використовується водостійка фанера. Дах спроектований таким чином, щоб волога і сніг не скупчувалися на ньому і не руйнували конструкцію. Будиночок встановлюється з неможливістю демонтажу. Нижня частина конструкції заливається бетоном, що служить антивандальним захистом.

Купити дитячі доміки з дерева

Щоб купити дитячі доміки з дерева, задати питання, проконсультувати з фахівцями з приводу матеріалів, розмірів, установки конструкції, телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті. Ви можете зв'язатися з консультантами Happyplay, використавши онлайн-форму на сайті. Ми завжди на зв'язку і готові дати розгорнуті відповіді на всі питання, які вас цікавлять.