Працюємо з:

Пісочниця для дітей. Дитяча пісочниця з кришкою

ПІСОЧНИЦІ3400 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Кульбаба» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з водостійкої фанери товщиною ..
Пісочниця "П'ятко" Скидка!
5900 грн
4800 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «П...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «П’ятко» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з водостійкої фанери товщиною 18..

5100 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця в...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця велика «Сонях» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з водостійкої фанери товщ..

5400 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «М...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Малюки» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з дерев'яної дошки товщиною 30 м..

7400 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця ве...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця велика «Юрба» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з дерев'яної дошки товщиною..

7600 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «К...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Калина» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з водостійкої фанери товщиною 18..

8200 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочни...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ. Пісочниця з кришкою «Лан» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з водостійкої ..

9400 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Л...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Лего» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з Пісочниця виконана з водостійкої ..

11000 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця з ...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця з зонтом «Грибочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з дерев'яної дошки то..

12100 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Ч...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Човник» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана у вигляді човника з дерев'яної д..

12200 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «С...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Садочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з дерев'яної дошки товщиною 30 м..

26800 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця з ...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця з зонтом «Грибочок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року. Пісочниця виконана з дерев'яної дошки то..

28900 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочний дв...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочний двір «Сусіди» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.Матеріали з яких виготовлено обладнання: водо..

58700 грн
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «...
Пісочниця виготовлена відповідно з ДСТУ.Пісочниця «Казацька чайка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначена для дітей від 1-го року.Матеріали з яких виготовлено обладнання: ..
Показано 1 по 14 з 14 (Всього сторінок 1)
ПІСОЧНИЦІ

Малюки обожнюють дитячі пісочниці. З піском можна грати цілий день без втоми, переносячи його, виліплюючи пасочки, будуючи замки або закопуючи власні скарби. Дівчата грають в домогосподарок і готують смачні вечері своїм «чоловікам», хлопчики з захопленням грають в будівельників, зводячи «хмарочоси». Пісочниця для дітей служить місцем спілкування і обміну досвідом. Малюки обмінюються знаннями, вчать один одного новим іграм і словами, розвивають фантазію.

Пісочниця для дітей - у чому користь пісочниць:

- розвивають у дітей дрібну моторику;

- покращують комунікативні навички;

- наочно вчать дітей таких понять, як форма, вага, обсяг;

- вчать творчості (діти створюють з піску нові форми і перетворюють свої фантазії в реальні предмети).

Щоб купити пісочницю, потрібно визначитися з її формою, розміром, дизайном. Компанія Happyplay пропонує дитячі пісочниці круглих, квадратних, прямокутних, багатокутних і сюжетних форм. Розмір виробу можна підібрати під ваші потреби: від невеликих пісочниць, довжиною до 1,5 метра, до великих виробів, довжиною до 7 метрів. Якщо потрібна пісочниця для заданої кількості діток, а ви не можете розрахувати потрібний розмір виробу, проконсультуйтеся з менеджерами. Вони допоможуть зробити розрахунки і вибрати пісочницю, в якій малюкам не буде тісно.

Дизайн пісочниці багато в чому визначає її функціональні можливості. В асортименті Happyplay є дитяча пісочниця із захистом від дощу і сонця. Дах може закривати всю пісочницю або її частину, щоб малюки сховалися від короткочасного дощу або перепочили в тіні. Пісочниця оснащується кількома сидіннями або цілими лавочками.

Ми пропонуємо звернути увагу на невеликі моделі з кришкою. Дитяча пісочниця з кришкою - гарне рішення, якщо потрібно захистити пісок від сміття, тварин і природних опадів. Кришка у виробах Happyplay виконує не тільки захисну функцію, а й здатна трансформуватися в сидіння. Пісочниця для дітей з кришкою збереже пісок в ідеальному стані в холодну пору року. Навесні, коли потепліє, заміну піску проводити не потрібно, і діти відразу повернуться до улюблених розваг.

Якісну, надійну, безпечну дитячу пісочницю ви можете купити в магазині Happyplay. Наші вироби:

1. Виготовлені відповідно до ДСТУ.

2. Зроблені з високоякісних і екологічних матеріалів.

3. Фарби і просочення, якими обробляються елементи конструкції для додання їм міцності, вологостійкості і антикорозійних властивостей, пройшли сертифікацію і визнані безпечними для дітей.

4. Кріплення ми ховаємо під гумові заглушки, щоб малюки не зачепилися за них і не постраждали.

5. Декоративні елементи не мають гострих кутів.

Якщо вам потрібна сюжетна пісочниця для дітей, звертайтеся в Happyplay. У нас є сюжетні вироби, що зображують кораблі, козацькі чайки, будиночки, грибочки. Вони мають яскравий, привабливий дизайн, тому сподобаються маленьким користувачам.

У Happyplay легко знайти пісочниці для дітей, які доповнять дитячий майданчик і зроблять його більш цікавим для малюків. Для замовлення, консультацій телефонуйте за телефонами на сайті або залиште повідомлення онлайн, щоб ми передзвонили або відповіли на запитання в онлайн-режимі.