Працюємо з:

Гумове спортивне покриття для спортивних майданчиків чи деревяні лавочки і ціна на них

ЛАВОЧКИ ТА СТОЛИКИ, ПОКРИТТЯ ТА ОГОРОЖА


Секція огорожі D-95 New!

1600 грн
.....
..

1700 грн
Лава садова D-87 виготовлена відповідно з ДСТУ....
Лава садова D-87 виготовлена відповідно з ДСТУ.Лава садова D-87 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для відрочинку на відкритому повітрі. Лава садова D-8..
Секція огорожі D-89 New!

1870 грн
.....
..

2700 грн
  .....
  ..

2800 грн
 .....
 ..

3100 грн
  .....
  ..

4100 грн
Лавка виготовляється відповідно до ДСТУЛавка складає...
Лавка виготовляється відповідно до ДСТУЛавка складається таких елементів: дві «П» подібні металеві ніжки та дві паралельні перемички, виготовлені з профільної металевої труби діаметром 32 мм, ..

4800 грн
Лава зі спинкою D-84 виготовлена відповідно з Д...
Лава зі спинкою D-84 виготовлена відповідно з ДСТУ.Лава зі спинкою D-84 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для відрочинку на відкритому повітрі. Лава ву..

4900 грн
Лава вулична D-93 виготовлена відповідно з ДСТУ...
Лава вулична D-93 виготовлена відповідно з ДСТУ. Лава вулична D-93 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для відрочинку на відкритому повітрі. Лава ву..

5100 грн
Лава з фігурною спинкою D-83 виготовлена відпов...
Лава з фігурною спинкою D-83 виготовлена відповідно з ДСТУ.Лава з фігурною спинкою D-83 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для відрочинку на відкритому повіт..

5700 грн
Лава фігурна D-90 виготовлена відповідно з ДСТУ...
Лава фігурна D-90 виготовлена відповідно з ДСТУ.Лава фігурна D-90 торгової марки HAPPYPLAY®, виробництва ВО «Цвях» призначена для відрочинку на відкритому повітрі. Лава фігурна ..

6700 грн
  .....
  ..
Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)
ЛАВОЧКИ ТА СТОЛИКИ, ПОКРИТТЯ ТА ОГОРОЖА

Лавочки, столики, огорожа і покриття - це елементи, що завершують комплектацію дитячого майданчика. Дерев'яні лавочки - законне місце батьків на дитячому майданчику. Звідси зручно спостерігати за малюками, спілкуючись і обговорюючи питання виховання бешкетників. Ми виробляємо лавочки з перилами, дерев'яними, металевими спинками або без них. Вуличні лавочки відрізняються дизайном, розмірами, ціною.

Якщо на майданчику вже є лавочка, не забудьте купити до неї стіл. Пропонуємо комплекти, що складаються з двох лавок і столика. За таким столом можна влаштовувати швидкі перекуси, спільні пікніки або дозволити дітворі грати в «чаювання».

Дерев'яні лавочки необхідні не тільки на дитячому майданчику, вони підійдуть для благоустрою парків, розважальних центрів, територій біля багатоквартирних будинків, котеджів або для дачної ділянки. Дерев'яні лавки створюють затишок на ділянці, на лавці зручно відпочити, почитати книгу або газету, пограти в настільні ігри.

Вуличні деревяні лавочки Happyplay мають такі характеристики:

1. Міцні. Виготовлені з твердих порід деревини і високоякісного металу.

2. Зносостійкі. Для підвищення терміну експлуатації деревина покривається захисними просоченнями і вологостійкими фарбами, а метал покривають антикорозійною фарбою.

3. Нетравматичні. Кріплення мають захисні пластикові заглушки, щоб діти і дорослі часом не подряпалися. Деревина перед фарбуванням ретельно шліфується, щоб діти не загнали скалку. Дерев'яні лавочки не мають гострих кутів, що виключає випадкові синці і садна.

4. Сертифіковані. Відповідають ДСТУ, мають сертифікати якості і паспорт виробу.

Не менш важливе для дитячого и спортивного майданчика покриття. Ґрунт, трава, пісок наповнені сміттям і «сюрпризами» від тварин, тому не можуть вважатися ідеальними покриттями. Впавши на траву, дитина легко розіб'є коліна, занесе в ранку бруд і перебруднить одяг. Такі покриття негігієнічні і небезпечні. Альтернативою є м'яке гумове покриття для спортивних майданчиків. Ціна на нього відходить для батьків на друге місце, оскільки цей покривний матеріал нетравматичний. Впавши, дитина не відчує болю і не занесе в ранку бруд. Гумове покриття для спортивних майданчиків, ціна на яке не така й висока, легко прибирати, сміття добре видно на поверхні. Покриття яскраве і на нього можна нанести малюнки, що зробить дитячий майданчик цікавішим і привабливішим.

Гумове спортивне покриття для спортивних майданчиків ціна

Спортивне покриття, ціна на яке в нашому магазині доволі демократична, краще укладати під час облаштування майданчика, а не після установки всіх елементів. Але якщо дитячий спортивний майданчик побудований, а про покриття згадали тільки зараз, ми допоможемо покласти матеріал і створити безпечне і привабливе місце для ігор ваших малюків.

Останній, але не менш важливий, елемент дитячого майданчика - це огорожа. Завершивши облаштування, обов'язково відділіть дитячий майданчик від решти території, особливо якщо поруч знаходиться проїжджа частина дворів. Огорожа відокремлює місце для ігор малюків, попереджає про межі дитячого майданчика. Обмежує ігри дітей певною територією, слугує перепоною для виходу малюка за її межі, зменшує ймовірність попадання іграшок за територію майданчика (не дасть викотитися на дорогу машинці або вистрибнути за огорожу м'ячику). Огорожа - це не 100% захист, але вона дає батькам трохи розслабитися. Якщо її не буде, то з малюків на дитячому майданчику не можна буде спускати очей.

Happyplay пропонує різні види металевих і дерев'яних огорож. Ціна вказана за секцію. Ви можете зателефонувати консультантам і попросити розрахувати, скільки секцій знадобиться для огорожі вашого дитячого майданчика.

Якщо на дитячий майданчик вам потрібен столик, огородження, лавочка, спортивне покриття, ціна на які відповідає якості виробництва, зверніть увагу на продукцію Happyplay. Телефонуйте нам, щоб отримати будь-які консультації, що стосуються благоустрою дитячого майданчика, або задати питання щодо продукції. Ви можете написати нам повідомлення через форму на сайті. Звертайтеся, ми завжди раді допомогти і відповісти на будь-які питання.