Працюємо з:

Дитячий ігровий майданчик купити з дерева для дітей ціна

ІГРОВІ КОМПЛЕКСИ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 3х ДО 12ти РОКІВ ЮНІСТЬ63800 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігровий комплекс «Веснянка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Комплекс складається з дв..

72000 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігровий комплекс «Посмішка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Комплекс складається з ше..

98800 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігровий комплекс «Веселка» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Комплекс складається з дво..

106300 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігровий комплекс «Лісовий будинок» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Комплекс складаєт..

125900 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігровий комплекс «Зелена поляна» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Комплекс складаєтьс..

159200 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігровий комплекс «Шатри» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Комплекс складається з двох ..

219000 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігровий комплекс «Синьогора» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Комплекс складається з ч..

220000 грн
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий іг...
Комплекс виготовлений відповідно з ДСТУ.Дитячий ігровий комплекс «Караван» торгової марки HAPPYPLAY виробництва ВО Цвях призначений для дітей віком від 3-х років.Комплекс складається з чот..
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)
ІГРОВІ КОМПЛЕКСИ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 3х ДО 12ти РОКІВ ЮНІСТЬ

Ігрові комплекси для дітей в Україні діляться на типи відповідно до віку. «Юність» - найбільш універсальний дитячий ігровий майданчик, який підходить діткам 3-12 років. Він сподобається і малюкам, і молодшим школярам. Віковий розподіл накладає на комплекс певну відповідальність. Він повинен бути безпечний для маленьких гравців і не нудним для учнів молодших класів. З такими завданнями дитячий майданчик для дітей «Юність» справляється на відмінно. Він подарує дітям багато приємних спогадів. Ставши старше, вони будуть з теплом згадувати, як батьки водили їх на дитячий майданчик і проводили години, спостерігаючи за веселими іграми.

Чим корисні дитячі ігрові майданчики і комплекси?

1. Розвивають витривалість і фізичну силу, зміцнюють імунітет. Фізичному розвитку сприяє не тільки перебування на свіжому повітрі, а й вправи, які дитина несвідомо робить, підіймаючись по сходах, перетинаючи містки і тунелі, спускаючись з гірок, підтягуючись на дитячих турніках.

2. Розвивають розумові здібності. Як швидше дістатися з пункту А в пункт Б? Такі логічні задачки вирішує дитина. Дорослим вони здаються простими, але малюк тренує логічне мислення. Будь-яка гра з використанням ігрового комплексу розвиває розум і уяву.

3. Знімають стрес. Школярі відчувають суспільний тиск. Уроки, домашні завдання, відповідальність лягають важким тягарем на дитячі плечі. Дитячий майданчик для дітей допомагає мозку переключитися, розслабитися. Малюки, граючи, знімають психологічну напругу.

4. Розвивають комунікативні навички. Дитині йде на користь спілкування з ровесниками. Граючи, можна завести друзів і «прокачати» навички спілкування, які стануть в нагоді в дитячому садку і школі.

5. Сприяють зближенню батьків і дітей. Малюкам важливо грати з батьками або під наглядом батьків. Але для ігор потрібне місце. Коли часу у батьків обмаль, дитячий ігровий майданчик, розташований біля будинку, стає порятунком.

6. У дитини з'являється особливе місце. Усамітнення так само важливе, як спілкування. Дитина живе в дорослому світі і гостро потребує місце, де існує світ дитячий, в якому діють не дорослі правила, а правила дітей.

Дитячий ігровий майданчик купити з дерева для дітей ціна Happyplay

Якщо ви шукаєте ігрові комплекси для дітей в Україні, зверніть увагу на продукцію Happyplay. Комплекси Happyplay мають переваги, що виділяють їх серед аналогічної продукції на українському ринку:

- дитячі ігрові майданчики і комплекси нашого виробництва зроблені з турботою про дітей, тому абсолютно безпечні. Ми не використовуємо у виробництві шкідливих речовин. Всі елементи конструкції екологічні. Дитячий майданчик виробляють з дерева твердих порід, високоякісного металу та пластику. Навіть фарба, якою покривається комплекс, щоб надати йому яскравий колір, пройшла сертифікацію і визнана безпечною для малюків.

- ми не дозволимо дитині постраждати. Комплекс не має гострих кутів. Ми обладнали верхні яруси огороджувальними конструкціями, а сходи перилами, зручними для дитячих ручок. Місця кріплень закрили пластиком, убезпечивши маленьких користувачів від випадкових травм.

- комплекс прослужить довго. Завдяки спеціальному покриттю металевим конструкціям не страшна корозія. А дитячий майданчик з дерева не боїться вологи, бо просочений спеціальними вологовідштовхуючими речовинами. Дахи комплексу спроектовані під кутом, щоб волога і сніг не затримувалися.

- антивандальний захист. Ми встановимо комплекс так, що його неможливо буде демонтувати або відкрутити окремі частини. Це актуально, якщо комплекс встановлюється на вулиці і в неспокійному районі.

- компактність. Дитячі ігрові комплекси в Києві буває складно встановити через брак вільних площ біля будинків. Комплекси Happyplay компактні, незважаючи на наявність різноманітних елементів. Їх можна встановити на невеликій площі.

- великий вибір. Happyplay пропонує дитячий майданчик купити (ціна залежить від конструкції, розміру) зі стандартними і сюжетними дизайнами. Обирайте під свої потреби або враховуючи побажання дітей: з двома гірками, шведською стінкою, містками і перелазами, будиночком, тунелем.

Щоб отримати повну консультацію щодо комплексів «Юність», дитячий майданчик купити, дізнатись яка ціна, телефонуйте за номерами на сайті або залиште повідомлення з питанням онлайн. Ми готові надати повну інформацію стосовно кожної моделі, відповісти на питання, допомогти з вибором.